polski   english  

HARIKA - polskie kosmetyki naturalne

O marce

 

HARIKA – imię żeńskie, popularne przede wszystkim w Indiach, oznaczające kobietę o olśniewającej urodzie. Ponadto z języka tureckiego słowo to tłumaczy się jako „cudowny, wspaniały, zadziwiający”.

Imię Harika kojarzone jest z łagodną, życzliwą boginią hinduską Parwati. Według astrologii indyjskiej wróży urodę, wspaniałą przyszłość i sukces.   Harika   uosabia  kobietę  kochającą   siebie  i  ludzi,  a   jednocześnie  cieszącą   się  sympatią,  miłością i szacunkiem innych. Harika dąży do doskonałości we wszystkim, co robi. Jej moc, siła i charyzma idą w parze z ogromną atrakcyjnością fizyczną, dzikością i umiłowaniem natury.

Wierzymy, że w każdej kobiecie drzemie Harika, dlatego stworzyliśmy serię naturalnych olejków, dzięki którym delikatna skóra twarzy pozostanie gładka, napięta i młoda oraz – co najważniejsze – zachowa zdrowy wygląd.

Potęga natury

A gdyby tak… zachować młodość i oprzeć się czasowi, bezlitośnie pozostawiającemu ślady na twarzy i ciele? Brzmi abstrakcyjnie? Niekoniecznie. Ponieważ wierzymy, że w każdej kobiecie drzemie Harika, stworzyliśmy serię naturalnych olejków, dzięki którym delikatna skóra pozostanie gładka, napięta i młoda oraz – co najważniejsze – zachowa zdrowy wygląd. Dzięki naturalnym, starannie dobranym składnikom najwyższej jakości produkty „Harika” są całkowicie bezpieczne, nie uzależniają skóry od chemicznych substancji, pomagają zachować zdrowy i promienny wygląd, czyniąc skórę jędrną i dobrze chronioną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczone powietrze, silne podmuchy wiatru, promieniowanie słoneczne czy mrozy. Olejki „Harika” nie zawierają nawet śladowych ilości sztucznych substancji. Nie mają w swoim składzie wody, dlatego dla utrzymania ich trwałości zbędne są wszelkie konserwanty. Olejki te są całkowicie bezpieczne dla skóry, ponieważ nie zawierają zapychającej pory parafiny. 

Odważ się być piękna!

Jesteśmy głęboko przekonani o tym, że każda kobieta jest harika – piękna, cudowna, wspaniała… Ale nie każda ma tego świadomość. Czasem wystarczy mały impuls, aby dokonać ogromnej zmiany! Impulsem tym może być sięgnięcie po olejek „Harika” i doznanie niepowtarzalnego, przyjemnego uczucia odprężenia i relaksu oraz świadomość, że robi się tyle dobrego dla swojej skóry. Oczywiście, można eksperymentować z ubraniami, butami, torebkami i różnego rodzaju dodatkami. Można je zmieniać i modyfikować w dowolny sposób. Lecz skóra jest jedna na całe życie, dlatego warto troszczyć się o nią każdego dnia – traktować ją z miłością i szacunkiem.

Nic nie dzieje się przez przypadek

Jeśli trafiłaś na tę stronę, to nie jest przypadek! Jesteś nowoczesną, dbającą o siebie, świadomą i atrakcyjną kobietą, otwartą na kosmetyczne nowości. Jesteśmy przekonani, że natura kryje w sobie tak niezmierzone bogactwo, że zawiera wszystko, co jest potrzebne, by zachować zdrowie, młodość i urodę. Korzystamy z tysięcy lat doświadczeń wyróżniających się nieprzeciętną urodą kobiet Dalekiego Wschodu i sięgamy po prastare receptury, które serwujemy w nowoczesnym wydaniu. Dlatego zachęcamy Cię do wypróbowania produktów marki „Harika”. Uwolnij swoją prawdziwą naturę i poczuj się jak bogini!