polski   english  

Natural cosmetics

Balsam do ust

 

Balsam do ust HARIKA to doskonałe antidotum na suche i spierzchnięte usta. Do jego stworzenia wybrano starannie wyselekcjonowane wyłącznie naturalne składniki. Ich połączenie zapewnia ustom pielęgnację na najwyższym poziomie.

Olej jojoba nadaje miękkość, doskonale nawilża i intensywnie odżywia. Działanie to wzmacnia pochodzące z Amazonii masło murumuru, które ponadto przywraca skórze elastyczność i chroni ją przed mrozem, wiatrem i słońcem. Jest źródłem witaminy A, która wykazuje szereg dobroczynnych właściwości dla skóry. Masło mango zaś zapobiega utracie wilgoci, chroni przed działaniem promieni słonecznych i skutecznie regeneruje skórę. Jest bogate w antyoksydanty, niezbędne do utrzymania zdrowej, młodej, jędrnej skóry. Opóźnianie procesów starzenia się skóry zapewnia także masło shea. Dodatkowo wygładza ją, nawilża i uelastycznia. Zawiera witaminy E i F oraz nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe. Z kolei wosk pszczeli ułatwia aplikację kosmetyku i nadaje ustom delikatny połysk.

Balsam ma subtelny smak owocu mango.

Kolejną zaletą kosmetyku jest jego pojemność – sztyft mieści aż 6 ml balsamu. Dzięki temu dłużej będziesz mogła cieszyć się jego działaniem.